Прецизійні щипці для стопорних кілець Knipex 48 11 J1

Код: 1001447 | Артикул: 48 11 J1 Статус: В наявності
 
638 грн.
0
0

Швидкий і легкий монтаж: жорстко встановлені і запресовані наконечники з пружинної сталі високого ступеня стиснення гарантують високу стійкість до перевантажень, наприклад, при демонтажі щільно пригнаних кілець.

Характеристики
довжина, мм140
мін. діаметр стопорного кільця, мм12
макс. діаметр стопорного кільця, мм25
вага, гр.105

Швидкий і легкий монтаж: жорстко встановлені і запресовані наконечники з пружинної сталі високого ступеня стиснення гарантують високу стійкість до перевантажень, наприклад, при демонтажі щільно пригнаних кілець. Велика площа опорної поверхні і розташування наконечників ускладнюють відскакування кілець.

Точність і довговічність Для наконечників використовується пружинна сталь високого ступеня стиснення з поверхнею без бороздок. Таким чином, підвищується динамічна і статичне навантаження наконечників. При одномоментних перевантаження наконечники на 30% стійкіші в порівнянні зі звичайними кліщами, в той же самий час забезпечуючи хорошу доступність при монтажі. При динамічному навантаженні наконечники тримаються до 10 разів довше! Наконечники прецизійних кліщів для стопорних кілець закріплені методом холодного формування. Наконечники неможливо втратити!

KNIPEX щипці для стопорних кілець з обмеженням розкриття особливо застосовуються в серійній збірці чутливих вузлів і механізмів, де потрібно дотримуватися нормативів DIN 471 und 472. KNIPEX Щипці для стопорних кілець з обмеженням розкриття виконують ці вимоги.

  • з запресованими наконечниками для безпечної роботи
  • з високою здатністю навантаження в умовах тривалого застосування: термін служби довше до 10 разів у порівнянні з обточеним наконечниками
  • гвинтовий шарнір: точний хід без зазорів
  • ручки з покриттям з не ковзкого пластика
  • корпус кліщів: хромованадієва електросталь, кована, загартована в маслі
  • запресовані наконечники: дріт з пружинної сталі, тягненої
Характеристики
Діаметр наконечника1,3 Ø mm
Діапазон діаметрів отворів12 - 25 Ø mm
Кліщіфосфатування, сірий
Ручкиоднокомпонентні софттач
Форма — 1прямые концы
Довжина загальна140 mm
Вага нетто105 g
Форма1
Ваш відгук про: Прецизійні щипці для стопорних кілець Knipex 48 11 J1
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c

Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.

наверх