Інновації від «мозкового центру»

Інновації від «мозкового центру»

Інновації від «мозкового центру»

03.09.2022 119

Плоскогубці завжди краще – ось керівний принцип, реалізації якого ми присвячуємо всю нашу компетентність та креативність. Ми розробляємо нові пасатижі та оптимізуємо існуючі моделі, щоб зробити роботу ще більш ефективною та легкою.

Наша мотивація завжди знаходити нестандартні рішення, що встановлюють стандарти: нові способи передачі зусилля, більш проста і швидка зручність використання, поєднання різних функцій в одному інструменті і творчі рішення проблем для спеціальних додатків. Це заощаджує енергію та час, і ви можете досягти кращих результатів роботи з меншими зусиллями.

Наші більш ніж 400 машин містять спеціальні знання, що накопичені поколіннями. Ми будуємо багато машин самі; куплені пристосовані нами до наших особливих вимог. У багатьох випадках ми самі програмуємо програмне забезпечення для керування та експлуатації машин.

Інші новини розділу

 • Ідеальний подарунок: красивий і практичний 08.11.2022124 Ідеальний подарунок: красивий і практичний

  Оригінальна ідея подарунка: міні-щипці KNIPEX Cobra® XS у святковій різдвяній кульці. Почніть думати про Різдво зараз: у KNIPEX є ідеальний подарунок для родини, друзів чи колег! Подарунковий набір маленьких кліщів 100 мм KNIPEX Cobra XS 87 00 100 у святковому металевому орнаменті.

 • Оновлення товарів KNIPEX 2022 06.09.2022131 Оновлення товарів KNIPEX 2022

  KNIPEX представляє свої новинки 2022 року! Ми вражені вашим інтересом і раді, що вам так подобаються наші нові продукти. Ми зібрали для вас найпоширеніші запитання та відповіли на них.

 • КНИПЕКС Груп 05.09.2022165 КНИПЕКС Груп

  З моменту заснування KNIPEX у 1882 році KNIPEX перетворилася з невеликої кузні плоскогубців на успішну в усьому світі компанію. Крім того, протягом багатьох років до них приєднувалися інші відомі компанії. Разом вони утворюють групу KNIPEX.

 • Зроблено у Вупперталі, Німеччина 04.09.2022137 Зроблено у Вупперталі, Німеччина

  Ми виробляємо виключно в Німеччині, на місці заснування у Вупперталі. З вертикальним діапазоном виробництва майже 100% ми можемо контролювати всі етапи виробництва і безпосередньо впливати на них і постійно покращувати їх до максимально можливої якості.

наверх