Ідеальний подарунок: красивий і практичний

Ідеальний подарунок: красивий і практичний

Ідеальний подарунок: красивий і практичний

08.11.2022 125

Оригінальна ідея подарунка: міні-щипці KNIPEX Cobra® XS у святковій різдвяній кульці

Почніть думати про Різдво зараз: у KNIPEX є ідеальний подарунок для родини, друзів чи колег! Подарунковий набір маленьких кліщів100 мм KNIPEX Cobra XS 87 00 100 у святковому металевому орнаменті.

Компанія KNIPEX розробила оригінальну ідею подарунка для любителів інструменту: міні-щипці KNIPEX Cobra® XS у святковій різдвяній кульці, яку, звісно, ​​можна повісити на ялинку! Незважаючи на свій невеликий розмір (лише 100 міліметрів), він дуже міцний інструмент: він захоплює круглі деталі діаметром до 28 міліметрів і безжально утримує їх із ефектом самоблокування, а також захоплює гайки розміром до 24. Завжди є, що загвинтити. десь! Це робить маленький інструмент ідеальним подарунком для будь-якого фаната EDC (EDC: Every Day Carry) та всіх інших друзів хороших інструментів.

Бонус : дрібничка постачається з пінопластовою підкладкою, щоб нічого не стукало, вона чудова, святкова та ідеальна різдвяна прикраса! Де можна придбати Christmas Cobra ® ? Зверніться за посиланням тут Christmas Cobra ®

Інші новини розділу

 • Оновлення товарів KNIPEX 2022 06.09.2022132 Оновлення товарів KNIPEX 2022

  KNIPEX представляє свої новинки 2022 року! Ми вражені вашим інтересом і раді, що вам так подобаються наші нові продукти. Ми зібрали для вас найпоширеніші запитання та відповіли на них.

 • КНИПЕКС Груп 05.09.2022165 КНИПЕКС Груп

  З моменту заснування KNIPEX у 1882 році KNIPEX перетворилася з невеликої кузні плоскогубців на успішну в усьому світі компанію. Крім того, протягом багатьох років до них приєднувалися інші відомі компанії. Разом вони утворюють групу KNIPEX.

 • Зроблено у Вупперталі, Німеччина 04.09.2022137 Зроблено у Вупперталі, Німеччина

  Ми виробляємо виключно в Німеччині, на місці заснування у Вупперталі. З вертикальним діапазоном виробництва майже 100% ми можемо контролювати всі етапи виробництва і безпосередньо впливати на них і постійно покращувати їх до максимально можливої якості.

 • Інновації від «мозкового центру» 03.09.2022119 Інновації від «мозкового центру»

  Плоскогубці завжди краще – ось керівний принцип, реалізації якого ми присвячуємо всю нашу компетентність та креативність. Ми розробляємо нові пасатижі та оптимізуємо існуючі моделі, щоб зробити роботу ще більш ефективною та легкою.

наверх